VacuFit

Jak działa VacuFit?

 

VacuFit to specjalistyczne urządzenia łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia.

W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

Podczas ćwiczenia w VacuFit dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.

Panujące w VacuFit podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.

aga-vacuAgnieszka

Do Linea Studio trafiłam dzięki poleceniu koleżanki. Jestem jej za to bardzo wdzięczna, dzięki ćwiczeniom na VacuFit poprawiłam swoją kondycję oraz pozbyłam się paru zbędnych kilogramów.

[parallax-scroll id="1228"]

Jak ćwiczyć na VacuFit?

Zalecany cykl to 10-20 zabiegów. Ilość jest zależna od grubości tkanki tłuszczowej i poziomu rozwoju cellulitu. Ważne jest, aby przerwa pomiędzy treningami w czasie kuracji nie była dłuższa niż 2 dni.

Czas trwania zbiegu - 30 minut z podziałem na 3 etapy:

- I etap - organizm potrzebuje czasu na dostosowanie się do nowych warunków otoczenia, dlatego też przez pierwsze 3-4 minuty ustawiamy podciśnienie na kilka mbar

- II etap - ćwiczyć 20 minut w tempie aktywnego spaceru

- III etap - ponowne przejście do normalnych warunków poprzez zmniejszenie podciśnienia na pozycję wyjściową i po 2 minutach kończymy zabieg

Efekty działania VacuFit?

- utrata wagi do 12 kg
- cellulit zanika u 80% użytkowników
- redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała
- poprawa cyrkulacji krwi i limfy
- wzrost przemiany materii
- szybsze spalanie tkanki tłuszczowej
- eliminacja cellulitu
- spadek wagi ciała
- korzystne samopoczucie i wzrost witalności
- poprawa sylwetki ciała

[parallax-scroll id="1226"]

iza-vacuIza

Piękna sylwetka, wspaniałe samopoczucie, energia do działania na cały dzień – to wszystko dzięki wizytom w Linea Studio.

Uwaga: Podczas zabiegu na VacuFit należy:

 

pić systematycznie wodę - w czasie zabiegu organizm potrzebuje około 0,5 litra wody. Celem ćwiczeń nie jest odwodnienie organizmu, tylko dostarczenie mu niezbędnych bodźców, które efektywnie spalają tkankę tłuszczową

utrzymywać tempo ćwiczeń tak, aby puls osoby ćwiczącej wynosił w granicach 120-140 uderzeń na minutę

chcąc zachować prawidłowe działanie układu limfatycznego, podczas zabiegu nie wolno ćwiczyć w obcisłych spodniach typu legginsy

      aby przystąpić do zabiegu, należy posiadać na zmianę sportowe obuwie